Kolekcja "wood effect"

Kolekcja autorskich mebli "wood effect" jest subiektywnym wyborem produktów, popartych sporym zainteresowaniem klientów. Zaprezentowane meble są wdrożone do nisko ilościowej produkcji. Ponieważ istnieje możliwość dopasowania mebla (wybór gatunku drewna, wymiaru, czy doposażenia), realizacja  następuje po omówieniu wszystkich niezbędnych szczegółów. Czas realizacji ustalany jest indywidualnie i zależy od posiadanych w danej chwili mocy produkcyjnych.

 

 

 

|stolik kawowy WE-1
Projekt: Marcin Wyszecki

stolik kawowy WE-1

Dębowy stolik kawowy o lekkiej konstrukcji. Ciekawe autorskiego projektu nogi wypełniają estetycznie przestrzeń pod blatem. Stolik świetnie pasuje do minimalistycznych wnętrz i przestrzeni mieszkalnych loft. Jego przyciągająca wzrok skromnym detalem forma nie zaburzy harmonii wnętrza, niestety często spotykanym u konkurencji krzykliwym lub ciężkim wzornictwem. Blat o średnicy 85 cm oklejony naturalną okleiną dębową ,wsparty na nogach wykonanych z litego dębu. Stolik wykończony olejem marki OSMO.

zapytaj o cenę

|łóżko WE-1
Projekt: Marcin Wyszecki

łóżko WE-1

Łóżko we-1 zaprojektowałem jako komplet ze stolikami nocnymi w klasycznej formie. Wykonane z litego drewna dębowego, metodą ręcznego modelowania z naciskiem na detal. Technika ta pozwala na płynne przejścia jednego elementu w drugi. Wykonanie detali w ten sposób jest pracochłonne i coraz rzadziej wykorzystywane w meblach produkowanych seryjnie. W komplecie z łóżkiem wykonałem stoliki nocne z okrągłym blatem i toczonymi nogami. Meble została wykończona olejo-woskiem firmy OSMO.

zapytaj o cenę

|Komoda Dobrosława
Projekt: Marcin Wyszecki

Komoda Dobrosława

Komoda "Dobrosława", z uniwersalnym przeznaczeniem swoje miejsce znajdzie w salonie, sypialni, przedpokoju czy, jako szafka RTV. Korpus mebla wykonany jest z drewnianej płyty stolarskiej w okleinie dębowej grubości 1,2 mm. Detale z litego drewna. Całość wykończona olejem podkreślającym strukturę drewna. Łożyskowany system przesuwu frontów na drewnianych prowadnicach zapewnia komfort użytkowania.

zapytaj o cenę

|stół rozkładany
Projekt: Marcin Wyszecki

stół rozkładany

Okrągły stół rozkładany dla 6-8 osób. Wykonany z litego drewna, wykończonego olejem. Nogi wraz z podblatową skrzynią skrywającą mechanizm rozsuwania, wykonywane są techniką ręcznego modelowania.

zapytaj o cenę

|biurko wygodne
Projekt: Marcin Wyszecki

biurko wygodne

Duże wygodne biurko z podblatową szafką, wykonywane z litego drewna. W blacie zainstalowane są gniazda elektryczne z wygodnym dostępem.

zapytaj o cenę

|okrągły stół rozkładany
Projekt: Marcin Wyszecki

okrągły stół rozkładany

Okrągły stół rozkładany dla 6-8 osób. Wykonany z litego drewna, wykończonego olejem.

zapytaj o cenę

|regał loft
Projekt: Marcin Wyszecki

regał loft

Regał w formie przenośnej skrzyni, zaprojektowany z myślą o minimalistycznych wnętrzach loftowych. Projekt pozwala na dostosowanie wymiarów do potrzeb klienta.

zapytaj o cenę

|ławka ażurowa
Projekt: Marcin Wyszecki

ławka ażurowa

Ławka ażurowa zaprojektowana została z myślą o pokoju kąpielowym. Jej uniwersalna forma świetnie pasuje do przedpokoju lub sypialni.

zapytaj o cenę

|stolik "surf"
Projekt: Marcin Wyszecki

stolik "surf"

Duży stolik kawowy inspirowany deską surfingową. Dla podkreślenia inspiracji wielkość blatu to 185 cm długości, delikatne nogi nawiązują do mieczy montowanych w prawdziwych deskach.

zapytaj o cenę

|stół podumywalkowy
Projekt: Marcin Wyszecki

stół podumywalkowy

Stół z dwiema szufladami pod blatem i półką ażurową do przechowywania na przykład ręczników. Na krawędzi blatu znajduje się wycięcie do przewieszania ręcznika.

zapytaj o cenę

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies