Kolekcja "wood effect"

Kolekcja autorskich mebli "wood effect" jest subiektywnym wyborem produktów, popartych sporym zainteresowaniem klientów. Zaprezentowane meble są wdrożone do nisko ilościowej produkcji. Ponieważ istnieje możliwość dopasowania mebla (wybór gatunku drewna, wymiaru, czy doposażenia), realizacja  następuje po omówieniu wszystkich niezbędnych szczegółów. Czas realizacji ustalany jest indywidualnie i zależy od posiadanych w danej chwili mocy przerobowych.

 

 

 

|Komoda Dobrosława
Projekt: Marcin Wyszecki

Komoda Dobrosława

Komoda "Dobrosława", z uniwersalnym przeznaczeniem swoje miejsce znajdzie w salonie, sypialni, przedpokoju czy, jako szafka RTV. Korpus mebla wykonany jest z drewnianej płyty stolarskiej w okleinie dębowej grubości 1,2 mm. Detale z litego drewna. Całość wykończona olejem podkreślającym strukturę drewna. Łożyskowany system przesuwu frontów na drewnianych prowadnicach zapewnia komfort użytkowania.

5 600 zł.

|stół rozkładany
Projekt: Marcin Wyszecki

stół rozkładany

Okrągły stół rozkładany dla 6-8 osób. Wykonany z litego drewna, wykończonego olejem. Nogi wraz z podblatową skrzynią skrywającą mechanizm rozsuwania, wykonywane są techniką ręcznego modelowania.

od 6 780 zł

|biurko wygodne
Projekt: Marcin Wyszecki

biurko wygodne

Duże wygodne biurko z podblatową szafką, wykonywane z litego drewna. W blacie zainstalowane są gniazda elektryczne z wygodnym dostępem.

od 7 100 zł

|okrągły stół rozkładany
Projekt: Marcin Wyszecki

okrągły stół rozkładany

Okrągły stół rozkładany dla 6-8 osób. Wykonany z litego drewna, wykończonego olejem.

od 6 095 zł.

|regał loft
Projekt: Marcin Wyszecki

regał loft

Regał w formie przenośnej skrzyni, zaprojektowany z myślą o minimalistycznych wnętrzach loftowych. Projekt pozwala na dostosowanie wymiarów do potrzeb klienta.

od 2 900 zł

|ławka ażurowa
Projekt: Marcin Wyszecki

ławka ażurowa

Ławka ażurowa zaprojektowana została z myślą o pokoju kąpielowym. Jej uniwersalna forma świetnie pasuje do przedpokoju lub sypialni.

2 900 zł

|stolik "surf"
Projekt: Marcin Wyszecki

stolik "surf"

Duży stolik kawowy inspirowany deską surfingową. Dla podkreślenia inspiracji wielkość blatu to 185 cm długości, delikatne nogi nawiązują do mieczy montowanych w prawdziwych deskach.

od 3 700 zł

|stół podumywalkowy
Projekt: Marcin Wyszecki

stół podumywalkowy

Stół z dwiema szufladami pod blatem i półką ażurową do przechowywania na przykład ręczników. Na krawędzi blatu znajduje się wycięcie do przewieszania ręcznika.

5 860 zł

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies